info


Iwona

Śpiewa od dziecka. Pamięta, że to właśnie mikrofon był jej wymarzonym prezentem. Wtedy to była dziecięca zabawka a estradą była sofa. Dziś realizuje się śpiewając do profesjonalnego sprzętu, na prawdziwej scenie i jednak troszkę większej publiczności. Uwielbia śpiewać czy to solo, czy w towarzystwie zespołu albo chóru. Świetnie czuje się wykonując zarówno romantyczne ballady jak i taneczne przeboje.

 

 


20151125_41Grzegorz

Założyciel zespołu, dusza towarzystwa. Scena to jego żywioł, dlatego każda impreza, w której uczestniczy pozostaje w pamięci wszystkich na długi czas. To twardy ale profesjonalny negocjator. Okazuje się nieoceniony zwłaszcza w nietypowych sytuacjach i świetnie odnajduje się w każdej roli. Dlatego trudno o lepszego kompana i na codzień i przy mikrofonie…

 

 

 


20151125_136Krzysztof

Człowiek o gołębim sercu. Z zespołem związany od początku jego istnienia. Na jego słowie można polegać. Nie boi się nowych wyzwań ale lubi się do nich skrupulatnie przygotować. Zagra wszystko na wszystkim, bo to jeden z ostatnich muzyków – instrumentalistów z duszą wrażliwego romantyka…

 

 

 


 

C (35)Czarek

Niezwykły perkusista.
Ma na swoim koncie kilkanaście lat gry na przeróżnych zestawach perkusyjnych, tomach i bębnach. Każdy rytm pod jego pałeczkami to kojąca mikstura pasji, wyczucia, precyzji i elegancji.

 

 

 

 


20151125_508Andrzej

Człowiek wielu talentów. Dyrektor techniczny zespołu. Posiada własne studio nagrań. Szara eminencja zespołu. Szczęśliwy tata dwóch urwisów.